12.8 C
Prizren
E diel, 2 Tetor, 2022

Arrestohet një femër në Prizren

Një femër është arrestuar në Prizren.

Arrestimi i saj është bërë me urdhër të Gjykatës Themelore në Prizren.

Policia njofton se ajo është dërguar në vuajtje të dënimit në burgun e Lipjanit./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Abdixhiku fton Baljen për bashkëpunim, deputetja mohon kalimin në Grupin Parlamentar të LDK-së

Kreu i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka takuar kryetaren e Unionit Socialdemokrat (SDU), Duda Balje. Abdixhiku me Baljen ka diskutuar për zhvillimet dhe...

Totaj pret në takim kryetarin e PRBK-së, Albert Kinolli

Kryetari i Prizrenit, Shaqir Totaj, priti sot kryetarin e Partisë Rome të Bashkuar të Kosovës, Albert Kinolli, nënkryetarin e kësaj partie Rasim Krasniq dhe...

Vranët dhe me shi

Lajmet e Fundit