20.8 C
Prizren
E martë, 9 Gusht, 2022

Ballkani shpallet kampion

Derbi mes Dritës dhe Gjilanit ka përfunduar pa fitues (0-0). Ky rezultat e ka shpallur Ballkanin e Suharekës kampion të Kosovës për edicionin 2021/2022.

Rastet nuk munguan në derbin e skuadrave nga Anamorava, por asnjëra prej skuadrave nuk arriti t’i konkretizojë në gol…/ PrizrenPress.com

May be an image of one or more people, people standing and text

Më Shumë

Dy të arrestuar për prostitucion në Prizren

Dy persona janë arrestuar për ushtrim të prostitucionit në Prizren. I arrestuari është shtetas i Kosovës, kurse e arrestuara shtetase e Shqipërisë. “Janë arrestuar dy të...

Erdogan takon sot Putin

Presidenti turk Recep Tayyip Erdogan do të takohet sot me homologun e tij rus në Soçi, pas ndërmjetësimit të një marrëveshjeje të dërgesës së...

Lajmet e Fundit