18.8 C
Prizren
E hënë, 2 Tetor, 2023

Ballkani shpallet kampion

Derbi mes Dritës dhe Gjilanit ka përfunduar pa fitues (0-0). Ky rezultat e ka shpallur Ballkanin e Suharekës kampion të Kosovës për edicionin 2021/2022.

Rastet nuk munguan në derbin e skuadrave nga Anamorava, por asnjëra prej skuadrave nuk arriti t’i konkretizojë në gol…/ PrizrenPress.com

May be an image of one or more people, people standing and text

Mësimi me pak nxënës dhe në klasa të kombinuara, jo cilësor e i dështuar

Nga qendra e qytetit të Suharekës, 16 kilometra larg gjendet fshati Dolloc, në të cilin dikur ishin me qindra shtëpi, e në ditët e...

Biden paralajmëron votuesit se një presidencë e dytë e Trump do të kërcënojë demokracinë

Joe Biden ngriti në mënyrë dramatike paramendimin në fushatën e ardhshme zgjedhore presidenciale në SHBA të enjten, me një paralajmërim të ashpër dhe të...

Lajmet e Fundit