16.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Beatrix Ramosaj mahnitë me bukurinë natyrale

Përveç zërit të saj të talentuar, Beatrix Ramosaj shquhet edhe si njëra nga femrat më të bukura në shqiptari.
Bukuroshja është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku ndan imazhe të shumta për fansat e saj.
Kësaj radhe erdhi me disa poza ndryshe teksa ka vënë në pah bukurinë natyrale me të cilat vendosi t’i lë gojëhapur të gjithë.
Menjëherë pas publikimit mori komente të shumta nga fansat, por që nuk munguan as ato të personazheve publike duke e komplimentuar për perfeksionizmin e saj.

 

 

 

 

Më Shumë

Çmimet e derivateve të naftës për sot

Ministria e Industrisë, Ndërmarrësisë dhe Tregtisë respektivisht Departamenti për Rregullimin e Tregut të Naftës, ka publikuar çmimet e produkteve të naftës me pakicë. Për secilin...

Trajneri drogonte dhe më pas i përdhunonte futbollistët – gjithçka e kishte regjistruar në kamera

Një trajner futbolli në Gjermani, në ligat më të ulëta, thuhet të ketë droguar dhe përdhunuar seksualisht të paktën 10 të rinj nga mosha...

Lajmet e Fundit