15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

Begaj: Propaganda se Malisheva po qëndron nëpër oda nuk qëndrojnë

Kryetari i komunës së Malishevës, Ragip Begaj ka kërkuar lihet politika e cila po bëhet kogja shumë dhe të bashkohen në këtë luftë.

Ai ka thënë se në këtë komunë kanë dal edhe dy persona tjerë.

“Komunat tjera po bëjnë hajgare se Malisheva na ka sjellë virusin, kjo është hajgare”, ka thënë ai, duke shtuar se ka ende raste të izoluara në këtë komunë

“Propaganda se Malisheva po qëndron nëpër oda nuk qëndrojnë. Oda kemi por mbledhi nëpër oda nuk ka”, tha ai për Radio Televizionin Dukagjini.

Më Shumë

Newcastle kërkon dy yjet e Leicester

Anësori i Leicester City, Harvey Barnes është i etur për një lëvizje te Newcastle United nëse Magpies përpiqen fort për ta nënshkruar atë, sipas...

Prizrenasit festojnë për fitoren e Erdoganit (VIDEO)

Presidenti i Turqisë, Rexhep Tajip Erdogan, e ka shpallur fitoren në zgjedhjet presidenciale të vendit. E ky lajm duket se i ka gëzuar disa qytetarë...

Lajmet e Fundit