10.8 C
Prizren
E enjte, 6 Tetor, 2022

Bekteshi prezantohet te Ballkani

Ballkani ka njoftuar se ka nënshkruar me mbrojtësin Leotrim Bekteshin.

Bekteshi ka nënshkruar kontratë dyvjeçare me klubin nga Suhareka.

“Futboll Klub Ballkani ka kënaqësinë të njoftojë se qendërmbrojtësi Leotrim Bekteshi është zyrtarisht pjesë e skuadrës sonë”, thuhet në njoftim.

Në të kaluarën, Bekteshi ka luajtur me ekipe si Iskra Borsice, SC Gjilani , Prishtina si dhe së fundmi ishte pjesë e Mjondalen.

Më Shumë

Të famshmit zemërthyer pas vdekjes së yllit të “Gangsta’s Paradise”

Coolio ka vdekur në moshën 59-vjeçare. Reperi, emri i vërtetë i të cilit është Artis Leon Ivey Jr., vdiq të mërkurën, më 28 shtator,...

Dy gjigandët evropianë në garë për Pau Torres

Qendërmbrojtësi i Villarreal, Pau Torres është në agjendën e disa prej skuadrave më të mira në kontinent për sezonin e ardhshëm. Prej kohësh, 25-vjeçari përflitet...

Lajmet e Fundit