11.8 C
Prizren
E premte, 1 Mars, 2024

Një person rrahet në vendin e tij të punës në Prizren

Një person ka raportuar se një i dyshuar e ka sulmuar atë fizikisht deri sa ishte në vendin e punës.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të premten rreth orës 12:05, “Ismail Kryeziu”, në Prizren.

Tutje në raport bëhet e ditur se viktima ka pranuar tretman mjekësor pasi kishte lëndime të lehta.

“Viktima mashkull kosovar ka raportuar se një i dyshuar e ka sulmuar atë fizikisht deri sa ishte në vendin e punës. Viktima ka pranuar tretman mjekësor pasi kishte lëndime të lehta. Nuk raportohet për të arrestuar, rasti është duke u hetuar”, thuhet në raport

Më Shumë

Moti për sot i vranët dhe me reshje shiu

Për të dielën parashikohet të mbajë mot kryesisht i vranët, ku pritet lokalisht të ketë reshje të pakta shiu. Era do të fryjë nga juglindja,...

Liria përforcohet me nigerianin Ekpai

Liria ka transferuar futbollistin nigerian, Ubong Ekpai. Për përforcimin ka njoftuar vetë skuadra prizrenase.     https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ "Puna për qëllimet tona është duke vazhduar intensivisht dhe me këtë...

Lajmet e Fundit