1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Capital T paralajmëron këngën e re

Reperi shqiptar, Capital T, ka paralajmëruar këngën e tij më të re.

Këtë e ka bërë të ditur vet ai përmes rrjeteve sociale në disa fotografi ku shfaqet në studion Panda Music.

Ndryshe, reperi emri i së cilit është Trim Ademi, nuk ka dhënë më shumë detaje, por fansat janë shumë kurreshtar për hitin e tij të radhës.

Më Shumë

Rita Ora konfirmon martesën me Taika Waititin: Po, jam martuar zyrtarisht

Rita Ora më në fund konfirmoi se është martuar me regjisorin Taika Waititi të premten, duke e përshkruar atë dasmën si ‘perfekte’ dhe ‘një...

Prizren: Ofroi ryshfet, dënohet me gjashtë muaj burgim me kusht dhe 150 euro gjobë

 Gjykata Themelore në Prizren, të hënën, ka shpallur aktgjykim dënues ndaj të akuzuarit Lazar Nikoliç, duke e dënuar me 6 muaj burgim me kusht...

Lajmet e Fundit