15.8 C
Prizren
E diel, 4 Qershor, 2023

COVID-19: Një 63 vjeçare nga Dragashi, në gjendje të rëndë shëndetësore (Video)

 

Një 63 vjeçare nga Dragashi, e infektuar me COVID-19, është në gjendje të rëndë shëndetësore.

Ajo ka edhe probleme shëndetësore të tjera shoqëruese.

Kronika nga RTK

Në Infektivë është një rast i rëndë, kurse një shtatzënë rezultoi negativ

Në Infektivë është një rast i rëndë, kurse një shtatzënë rezultoi negativ

Gepostet von RTK am Freitag, 1. Mai 2020

Më Shumë

“Dardanët” në Prizren e presin Zvicrën dhe Danimarkën

Kombëtarja A e Kosovës prej 19 korrik e deri më 05 gusht do të zhvilloj katër ndeshje në kuadër të parakualifikimeve për FIBA EuroBasket...

Kastrati: SHBA përkrahësi më i madh i Kosovës

Kryetari i Malishevës, Ekrem Kastrati, këto ditë po qëndron në SHBA, në New York, për vizitë zyrtare. Ai u prit nga anëtari i Këshillit...

Parashikimi i motit

Lajmet e Fundit