1.8 C
Prizren
E martë, 31 Janar, 2023

Detaje dhe pamje nga vendi ku u shpëtua anëtari i ambasadës britanike (foto)

Një anëtar i ambasadës ka pësuar aksident në Qendrën e Skijimit në Brezovicë me ç’rast ka pësuar lëndime.

Êshtë arritur që ai të gjendet dhe të dërgohet për trajtim mjekësor.

Aksioni i shpëtimit ishte realizuar nga Shërbimi i Kërkim-Shpëtimit Malor të Kosovës.

Kjo organizatë ka dhënë detaje dhe pamje nga vendi i ngjarjes.

 

Më Shumë

Përballja e Fury me Usyk do të ketë tarifën më të lartë në historinë e boksit

Tyson Fury dhe Oleksandr Usyk janë gati për “tarifën më të madhe në historinë e boksit” ndërsa Arabia Saudite përgatitet të paraqesë një ofertë...

Policia kërkon ndihmë për kapjen e këtyre tri grave, morën telefonin e huaj në një qendër tregtare në Prizren

Sektori i Hetimeve të Stacionit policor Prizren njofton se është duke zhvilluar hetime lidhur me veprën penale Vjedhje, që ka ndodhur me datë 29.12.2022 në...

Lajmet e Fundit