-0.2 C
Prizren
E premte, 27 Janar, 2023

Moti sot kryesisht me diell, mundësi për mjegull gjatë orëve të mëngjesit

Prishtina Weather ka njoftuar se do të ketë mot stabil dhe kryesisht me diell gjatë javës së parë të vitit 2023.

Sipas njoftimit, për ditën e marte, moti në vend do të jetë kryesisht me diell, me mundësi për mjegull gjatë orëve të mëngjesit.

“3.01 – Kryesisht me diell. Mundësi për mjegull orëve të mëngjesit përgjatë ultësirave”, thuhet në njoftim.

Më Shumë

Gjermani: Shqiptari vret ish-gruan e tij

Një shqiptar dyshohet se e ka vrarë ish- gruan e tij. Ngjarja tragjike ka ndodhur të shtunen në Gjermani, në fshatin Markdorf në Baden Wurttenberg. 47-vjeçari...

Pse janë të rëndësishme për luftën në Ukrainë, tanket amerikane Abrams?

Administrata amerikane po përgatitet të japë dritën jeshile për dërgimin e një “numri të konsiderueshëm” tankesh Abrams M1 në Kiev. Kjo është raportuar nga burime...

Lajmet e Fundit