25.8 C
Prizren
E shtunë, 20 Korrik, 2024

Digjet një shtëpi në Korishë të Prizrenit

Një shtëpi është përfshi nga zjarri në fshatin Korishë të Prizrenit.

Zjarrfikësit kanë shuar zjarrin.

Policia është duke hetuar rastin./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Blero nuk është më beqar, ky detaj tregon shumë

Blero Muharremi kohës së fundit është mjaftë prezent në mediat rozë për arsye të romancës së tij. Këngëtari aktualisht është në lëvizje mes Zvicrës dhe...

Përfunduan punimet në asfaltimin e rrugëve në fshatrat Zym dhe Karashëngjergj të Hasit

Kanë përfunduar punimet në asfaltimin e rrugëve në fshatrat Zym dhe Karashëngjergj të Hasit. Komuna e Prizrenit ka njoftuar se në kuadër të mirëmbajtjes së...

Lajmet e Fundit