18.8 C
Prizren
E hënë, 3 Tetor, 2022

Dua Lipa bën joga në plazhet e Shqipërisë

Ylli botëror Dua Lipa, këto ditë ndodhet në Shqipëri.

Dua së fundi publikoi disa foto në Instagram ku shfaqej në poza me bikini dhe në disa të tjera duke bërë joga në plazhet e Shqipërisë.


“Disa gjëra” shkroi Dua në mbishkrimin e fotografive.

Kujtojmë se, Dua Lipa ndodhet në shtetin amë, pasi në fund të këtij muaji do të interpretojë në festivalin “Sunny Hill”, edicioni i parë që mbahet në Tiranë.

Më Shumë

Duda Balje zhgënjehet me Kurtin, Lumir Abdixhiku ia hapë dyert e bashkëpunimit

Kryetari i Lidhjes Demokratike të Kosovës, Lumir Abdixhiku, ka pritur sot në zyrat e LDK-së deputeten e Kuvendit të Kosovës, Duda Balje. Sipas njoftimit të...

Ish-drejtori i CIA-s: SHBA-të dhe aleatët do të shkatërronin trupat ruse dhe do të fundosnin flotën e saj të Detit të Zi – nëse...

Një ish-drejtor i CIA-s paralajmëroi se SHBA-ja dhe aleatët e NATO-s do të shkatërronin forcat ruse nëse presidenti rus Vladimir Putin përdor armë bërthamore...

Moti sot

Lajmet e Fundit