11.8 C
Prizren
E diel, 26 Mars, 2023

Enca shfaqet provokuese në pozat në bikini

v

Këngëtarja e njohur nga Shqipëria, Enca arrin që të tërheqë vëmendje në mënyra të ndryshme.

Ajo vazhdimisht është e komentuar për postimet në rrjetet sociale të cilat janë provokuese dhe nxitin imagjinatën e fansave.

 

Kështu ka vepruar edhe së fundmi, kur përmes llogarisë së saj në Instagram ku numëron më shumë se dy milionë ndjekës në Instagram.

 

Autorja e hitit “Dua” ka publikuar një imazhe ku shihet e veshur me bikini të zeza njëpjesësh teksa vë në fokus linjat e trupit.

Enca e cila pak kohë më parë bërë flokët me ngjyrë ka pozuar para një pasqyrës në një vend malor pranë një pishine.

“Çfarë ngjyre ishte qielli?”, ka shkruar Enca në mbishkrimin e fotos.

 

Këngëtarja e cila ka kohë që nuk ka sjellur një projekt muzikore së fundmi është përfolur edhe për një lidhje të re dashurie me një person me ngjyrë.

Këto thashetheme nisën përmes një videoje qe u bë virale në TikTok ku ajo shihet e afërt me një mashkull misterioz. /Telegrafi/

Më Shumë

Policia në kërkim të një të dyshuari për “ngacmim” në Prizren

Policia e Kosovës për rajonin e Prizrenit është duke zhvilluar hetime lidhur me veprën penale “Ngacmim”, i cili ka ndodhur më datë  28/02/2023, ora...

Kosova vazhdon importin e mallrave me vendet që nuk e kanë njohur Kosovën

Kosova vazhdon të importojë produkte nga vendet e ndryshme, pavarësisht raporteve të saj ekonomike, politike dhe diplomatike me ato shtete. Të dhënat e fundit të...

Lajmet e Fundit