10.8 C
Prizren
E martë, 3 Tetor, 2023

Etrit Berisha ka një mesazh kërcënues për Juventusin

 

Etrit Berisha nuk është dorëzuar pasi ka thënë se ende nuk ka përfunduar çështja e kualifikimit në finale të Kupës së Italisë.

Pas humbjes 1-0 në Bergamo, portieri i Atalantas ka thënë se ende nuk ka përfunduar çështja e kualifikimit.

“Nuk ka përfunduar ende, Forza Atalanta”, shkroi Berisha në Instagram.

Berisha luajti si titullar dhe u mposht nga sulmuesi i Juventusit, Gonzalo Higuain.

 

Superliga rikthehet me disa duele interesante

Skuadrat elitare të vendit tonë, rikthehet këtë mesjave me ndeshjet e javës së shtatë. Kjo xhiro nis sot pasdite me dy duelet Fushë Kosova-Ballkani, Gjilani-Liria...

Fifi dhe Ermal Fejzullahu sjellin këngën e re “Trëndafil Blu”

Filloreta Raçi – Fifi ka prezantuar së fundmi projektin e ri muzikor. Artistja nga Ferizaj ka sjell këngën e re “Trëndafil Blu” në bashkëpunim me...

Lirikë stine

Lajmet e Fundit