16.8 C
Prizren
E premte, 22 Shtator, 2023

Cutrone i shpëton dënimit

Gjykata sportive në Itali e ka cilësuar të pavullnetshëm gjestin e sulmuesit të Milanit, Patrick Cutrone, i cili realizoi me dorë ndaj Lazios duke kaluar në avantazh 1-0 kuqezinjtë.

Në këtë mënyrë Cutrone ka evituar pezullimin me disa ndeshje dhe do të jetë në dispozicion të trajnerit Gattusso që për sfidën e radhës në kampionat ndaj Udineses.

ATK ndryshon procedurat e pajisjes me Vërtetim Tatimor

Administrata Tatimore e Kosovës, ju njofton se bazuar në Ligjin në fuqi për Administratën Tatimore dhe Procedurat, si dhe në përputhje me Ligjin Nr....

Kurti takon baroneshën Ashton: Shumë çështje janë të njëjta tash e 13 vjet

Kryeministri i Kosovës, Albin Kurti, mbrëmë u takua me ish- përfaqësuesen e Lartë të Bashkimit Evropian për Politikë të Jashtme dhe të Sigurisë, baroneshën...

Lajmet e Fundit