9.8 C
Prizren
E mërkurë, 22 Mars, 2023

Eve ngrit temperaturat në bikine

Ylli i Love Island, Eve Gale ka ngritur temperaturat teksa ka treguar asetet e saj në bikine gjatë pushimeve të saj në një pishinë në Meksikë

Ajo nuk është e huaj për të treguar asetet e saj në rrjetet sociale.

Eve Gale nuk ka zhgënjyer as kësaj here ndjekësit në Instagram të mërkurën teksa ajo ka ngritur temperaturat gjatë pushimeve të saj në Meksikë.

Ish ylli i Love Islande (23) ka treguar asetet e saj të kolme buzë një pishine.

Më Shumë

Escobar: Zbatimi i Marrëveshjes drejt normalizimit duhet të nisë menjëherë

I dërguari i posaçëm i Shteteve të Bashkuara për Ballkanin Perëndimor, Gabriel Escobar, tha se Kosova dhe Serbia duhet të nisin menjëherë të zbatojnë...

Kërcënon kryesindikalisti i KEK-ut: Nëse s’ngritën pagat do ta lëmë Kosovën në terr

Kryetari i Sindikatës së Re të KEK-ut, Nexhat Llumnica, ka paralajmëruar institucionet se kjo sindikatë do të marrë hapa radikal nëse nuk ngritën pagat. Në...

Lajmet e Fundit