18.8 C
Prizren
E martë, 16 Prill, 2024

Florian Tufallari sapo ka lansuar një super këngë te titulluar ”Xhan o Xhan”

Pas hiteve të një pas njëshme Florian Tufallari vjen edhe me një tjetër hit të titulluar ‘’Xhan o Xhan”, ku bashkëpunëtorët janë: Music; Sardi Mneri Lyrics; Deyzoh Sax; Adi Sybardhi Solo; Ilir Tironsi, Alsked Rrenja Prod. By; Monkey Music Video; THEDIRECTOREXH.

Floriani në boten e muzikës ka hy fuqishëm gjatë viteve të fundit ,i cili me muzikë ka filluar të merret qe nga fëmijëria dhe është çun nga Dibra që jeton ne Tiranë.

Gjatë karrierës dhjetëvjeçare ka sjell shumë bashkëpunime me këngëtar të skenës muzikore si: Ramadan Krasniqi, Bardhi, Aida Doçi, Landi Roko etj, me këngë ritmike dhe balada të bukura.

Florian Tufallari është i angazhuar nëpër mbrëmje rinore dhe ahengje të shumta familjare.

Ai premton se do të sjellë edhe shumë këngë te reja dhe bashkëpunime. Me poshtë mund te dëgjoni këngën e re:

Më Shumë

Lumbardhi merr rrugën për të Kaderi në Prizren me motor

Çifti i njohur Lumbardhi dhe Kaderi po e shijojnë romancën e tyre që pas daljes nga ‘Big Brother VIP Kosova’. Një video që ka ngjall...

Qethja e deleve në familjen e dëshmorit të UÇK-së, Pal Paluca (Foto)

Zyrtarët e Drejtorisë së Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural nw Prizren  kanë asistuar në qethjen e deleve në familjen e dëshmorit të UÇK-së, Pal...

Lajmet e Fundit