18.8 C
Prizren
E hënë, 20 Mars, 2023

FOTO/ Politikani filmohet duke konsumuar kokainë: Isha nën ndikimin e alkoolit

Kryefjala e mediave evropiane është bërë një politikan suedez për shkak se është filmuar duke konsumuar lëndë narkotike të llojit kokainë.

Politikani i droguar është Darko Mamkoviq, i cili aktualisht është duke ushtruar postin e zyrtarit të qytetit Norcheping, i cili është filmuar teksa ishte duke konsumuar kokainë.

Lidhur me këtë ngjarje skandaloze, ka reaguar edhe vetë Mamkoviq i cili është shprehur se e gjithë ngjarja ka ndodhur teksa ai ishte nën ndikimin e alkoolit dhe personi që ja ka dhënë substancën kërkonte diçka në këmbim.

“Ka qenë një gabim që e kam bërë derisa isha nën ndikim të alkoolit në një aheng, ku është konstatuar se personi që më ka dhënë këtë substancë po kërkon diçka në këmbim të materialit komprometues”-ka deklaruar politikani Mamkoviq.

Në videon e publikuar nga media e huaj Expressen.se. Mamkoviq shihet duke qëndruar ulur në divan dhe para tavolinës ai kishte disa kanaçe me pike energjike dhe pluhur të bardhë e cila pretendohet të jetë kokainë.

Sipas pamjeve në video, Mamkoviq është parë duke thithur dy herë mbi tavolinë.

Më Shumë

Asociation “Loyola–Gymnasium” shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj

Asociation “Loyola–Gymnasium” ka shpall konkurs për regjistrimin e nxënësve të rinj, për klasën e parë, të gjashtë dhe dhjetë . Konkurs Të dashur prindër dhe fëmijë,...

Ibrahimovic ftohet te Suedia për ndeshjet e marsit

Pavarësisht se është 41-vjeçar, sulmuesi i Milan-it, Zlatan Ibrahimovic, përsëri ka marrë ftesë nga kombëtarja e Suedisë. Veterani kuqezi është grumbulluar nga trajneri Janne Andersson...

Lajmet e Fundit