-0.2 C
Prizren
E martë, 5 Dhjetor, 2023

Fury e mposht Ngannoun, mbetet i pamposhtur

 

Bokseri Tyson Fury mbetet i pamposhtur në kuadër të peshave të rënda.

Fury në mesnatën e sotme triumfoi ndaj Francis Ngannous, pas 10 raundeve, në sfidën që u zhvillua në Arabinë Saudite.

Fury fitoi me vendim të gjyqtarëve, raporton Klankosova.tv.

Këto ishin votat e gjyqtarëve: 95-94 Ngannou, 96-93 Fury, 95-94 Fury

Tyson Fury tani ka 34 fitore dhe një barazim, dhe kështu mbetet akoma i pamposhtur.

 

Më Shumë

Prokuroria kërkon dënimin e zyrtarëve komunalë të Malishevës, mbrojtja lirimin e tyre

Prokurorja Dëshirë Jusaj, në fjalën përfundimtare të hënën në Gjykatën Themelore në Gjakovë, ka kërkuar dënimin e të akuzuarve Remzi Mazreku, Jakup Shurdhaj, Besnik...

Tifozët e mllefosur me lojtarët e Lirisë, afaristi Shkodran Kryezi kërkon përgjegjësi nga menaxhmenti

Situata me ekipin e futbollit të Lirisë nuk është aspak e mirë pas kthimit në Superligë për shkak të rezultateve të dobëta. Humbja turpëruese 4-0...

Lajmet e Fundit