16.8 C
Prizren
E enjte, 29 Shtator, 2022

Gjendet i vdekur një person në Prizren

Një person është gjetur pa shenja jete në banesën e tij.

Sipas raportit të Policisë së Kosovës, rasti ka ndodhur të enjten rreth orës 17:10, në Prizren.

Tutje sipas raportit, njësitë relevante policore dhe një ekipe e emergjencës kanë dal në vendin e ngjarjes me ç’rast mjeku përgjegjës ka konstatuar vdekjen e viktimës.

Tutje në raport, bëhet e ditur se me vendim të prokurorit, trupi i pajetë i viktimës është dërguar në IML për obduksion.

“Raportohet se viktima mashkull kosovar është gjetur pa shenja jete në banesën e tij. Njësitë relevante policore dhe një ekip e emergjencës kanë dalur në vendin e ngjarjes me ç’rast mjeku përgjegjës ka konstatuar vdekjen e viktimës. Me vendim të prokurorit, trupi i pajetë viktimës është dërguar në IML për obduksion. Rasti vazhdon të hetohet”, thuhet në raport

Më Shumë

Rasti “Burdushi”, eksperti financiar thotë që të hyrat nga “Western Unionin” nuk ishin në raportin final të ATK-së

Eksperti financiar, Ramadan Ferizi, ka thënë se raporti final i departamentit të hetimeve tatimore të Administratës Tatimore të Kosovës (ATK),  ka përfshirë të hyrat...

Qeveria përballet me një tjetër krizë, sektori privat bëhet gati t’i hyjë grevës

Kryetari i Sindikatës së Sektorit Privat, Jusuf Azemi, bëri të ditur se tanimë janë në përgatitjet e tyre të fundit për të hyrë në...

Lajmet e Fundit