12.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Gjendet shëndosh e mirë 2-vjeçari nga Tërpeza e Malishevës

Tian Krasniqi, 2-vjeçari nga Malisheva që u raportua i humbur, është gjetur shëndosh e mirë.

Këtë e ka bërë të ditur ish-ushtari i UÇK-së,  Ridvan Tahiri, që ishte i angazhuar në aksionin për gjetjen e tij, shkruan lajmi.net.

“Vogëlushi nga Tërpeza e Malishevës është gjetë shëndosh e mirë”, dëgjohet teksa thotë Tahiri në videon e postuar.

Ndryshe, dy vjeçari Tian Krasniqi ishte raportuar i zhdukur që nga pasdita e djeshme. /Lajmi.net/

Më Shumë

Gjuha shqipe, lëndë me zgjedhje në shkollat e mesme në Toronto

Bëhet e ditur se për herë të parë Bordi i Shkollave të Distriktit të Torontos (TDSB) në Kanada përfshin në programin arsimor të shkollave...

Nga i urryeri në hero: Rrugëtimi i mrekullueshëm i Xhakës në Arsenal

Kohës së Granit Xhakës në Arsenal duket se po i vjen fundi. Mesfushori synon një rikthim në Gjermani dhe klubi i Londrës veriore është në...

Moti sot me diell

Lajmet e Fundit