18.8 C
Prizren
E enjte, 20 Qershor, 2024

Grabovci tallet dhe ironizon me LDK-në dhe AKR-në

AdemGrabovci6-05Në rrjetin social facebook, Adem Grabovci ka bërë publike disa fotografi dhe atyre u ka bashkangjitur edhe një shkrim ironizues për LDK-në dhe AKR-në
.Për Grabovcin, LDK do të vazhdojë ti mbajë duart në xhepa, ndërsa Aleancës Kosova e Re, Grabovci thotë se ja ndalën trenat në Bullgari.

“…dhe Festa vazhdon! Nuk po shoh as konferencë për shtyp të LDK-së, se vazhdojnë me nirth mes vere se hala duart në xhepa e AKR kësaj here ia ndalum trenin bullgar në kufi se nuk mujti Bahtiri mej pru Japonezt me votu hahhahah”, ka shkruar Grabovci.

Më Shumë

Në Banjë të Malishevës hapet aeroporti civil

Sot ishte më shumë se një ngjarje e zakonshme, për institucionet lokale të Komunës së Malishevës dhe qytetarët e sajë e më gjerë në...

Pandeli Majko nesër shpallet ‘Qytetar Nderi’ i Rahovecit

Komuna e Rahovecit nesër (e premte) ka paralajmëruar se do të ndajë një çmim për ish-kryeministrin e Shqipërisë, Pandeli Majko. Në njoftimin e lëshuar për...

Lajmet e Fundit