17.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Hajnat futen me forcë në një shtëpi në Prizren, vjedhin stoli ari e para të gatshme

Në komunën e Prizrenit ka ndodhur një vjedhje e rëndë.

Sipas Policisë së Kosovës, ankuesi ka deklaruar se disa persona të panjohur kanë hapur me forcë derën e shtëpisë së tij dhe janë futur brenda duke vjedhur një kasafortë me para të gatshme dhe stoli ari.

Ngjarja ka ndodhur dje rreth orës 11:30, ndërsa rasti shkon nën hetime.

Reklamë

RENELUAL TAHIRI prezenton tipet e banesave në kompleksin “Green Avenue” Blloku B !
Për më shumë informata na vizitoni në pikën tonë të shitjes përballë ‘Premium Park Hotel”.
Si dhe mund të na kontaktoni:
+383 44 128 112 ; +383 49 613 613
Kliko videon 
RENELUAL TAHIRI

Më Shumë

Latifi mban dëgjimin e parë publik për planifikim të hershëm të buxhetit për vitin 2025

Kryetari i Komunës së Rahovecit, Smajl Latifi, ka mbajtur dëgjimin e parë publik për planifikim të hershëm të buxhetit për vitin 2025. Latifi ka bërë...

I anulohet leja e vozitjes një qytetari në Prizren, kishte 19 kundërvajtje

Policia e Kosovës i ka anuluar lejën për të gjitha kategoritë një vozitëse. I njëjti, sipas një komunikate për media, ka marrë 21 pikë negative për shkak...

Lajmet e Fundit