4.8 C
Prizren
E hënë, 28 Nëntor, 2022

I mituri sulmoi fizikisht policin në Prizren

Policia e Kosovës ka arrestuar një të mitur në Prizren, pasi dyshohet se ka sulmuar fizikisht një zyrtar policor.

Sipas njoftimit, viktima pas sulmit ka pranuar tretman mjekësor.

“Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar i mitur, pasi që ka sulmuar fizikisht zyrtari policor mashkull kosovar. Viktima ka pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit, i dyshuari është liruar dhe rasti shkon në procedurë të rregullt”, thuhet në njoftimin e Policisë.

Më Shumë

Ligji për paga do të hyjë në fuqi një muaj pas publikimit në gazetën zyrtare

Ligji për paga, i miratuar të mërkurën në Qeverinë e Kosovës, do të hyjë në fuqi vetëm një muaj pas publikimit në gazetën zyrtare,...

Ja kur iu dalin studentëve shtesat e qeverisë prej 100 euro

Ekzekutimi i shtesave nga 100 euro për grupin e parë të studentëve aplikues pritet të ndodhë brenda këtij muaji. Ani se nuk është bërë i...

Lajmet e Fundit