2.8 C
Prizren
E enjte, 7 Dhjetor, 2023

Janet Jackson, brenda vitit me album të ri

JanetJacksonJanet Jackson pritet të lansojë një album të ri më vonë gjatë këtij viti.

Këngëtarja raportohet se është duke punuar në një projekt të ardhshëm dhe thuhet se do t’ia kushtojë atë vëllait të ndjerë, Michael, derisa planifikon ta përfshijë edhe një këngë për të.

“Labeli është duke e shtyrë Janes dhe e ka shndërruar atë në prioritetin e vitit, që do të thotë se është një projekt me buxhet të madh”.

“Është albumi i parë që ajo e lanson që nga vdekja e Michael në vitin 2009, andaj ajo ndjen se mund të përfshijë një këngë për të”.

“Nëse albumi shitet mirë, ajo do të synojë të bëjë një turne botëror në vitin 2015”, ka thënë burimi.

Më Shumë

Veseli u tha vizitorëve të mos iu afrohen dëshmitarëve, mbrojtja thotë se prokuroria e fshehu këtë deklaratë

Mbrojtja e Kadri Veselit ka kundërshtuar fort pretendimet e prokurorisë rreth bisedave të përgjuara në Qendrën e Paraburgimit në Hagë, duke thënë se bisedat...

Gaza “vendi më i rrezikshëm në botë për të qenë fëmijë”, thotë UNICEF

Catherine Russell, drejtore ekzekutive e Fondit të Kombeve të Bashkuara për Fëmijët, ka paralajmëruar se Gaza është përsëri “vendi më i rrezikshëm në botë...

Lajmet e Fundit