15.8 C
Prizren
E martë, 21 Maj, 2024

Juliana e acaruar me Arditin: “Sa më shumë i njoh ca njerëz, aq më shumë i dua jashtë nga këtu”

juliana-viola-thshth-5.3-320x221Banorët ndodhen në dhomën e ndenjies dhe gjatë kësaj kohe ngacmojnë e ironizojnë njëri-tjetrin. Juliana vazhdon të jetë e acaruar me Arditin dhe nervozohet akoma dhe më shumë, kur ai e ngacmon dhe qesh me të. Juliana për të larguar nervat thotë “më nxirrni nga këtu se do ta rrah fare” dhe largohet, ndërsa Arditi vazhdon edhe qesh.

Juliana është shumë e acaruar dhe vazhdon e flet me zë të lartë kundër tij. Këtë herën ajo thotë se nëse këtë javë i shpëton eliminimit do të nominojë Arditin të parin. Arditi e acaron edhe më shumë duke thënë “yes, edhe një javë në nominim”. Më pas Juliana thotë “sa më shumë i njoh ca njerëz, aq më shumë i dua që të dalin jashtë nga këtu”.

Juliana vazhdon e lëviz nëpër shtëpi duke folur kundër Arditit dhe ndër të tjera thotë “mashtrues”. Më pas banorët shkojnë të gjithë për të ngrënë drekën. Edhe pse shpesh ka kërkuar që të mos debatojnë në tavolinën e ngrënies, Arditit ironizon Valerin dhe mes tyre lind përsëri një debat ku të dy ironizojnë njëri-tjetrin.

Më Shumë

Policia shqipton mbi 2 mijë e 155 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 2155 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Dy raketa hedhës me predha, granata dore – gjenden dhe konfiskohen arsenal armësh në shtëpinë e të dyshuarit në Prizren

Një person është arrestuar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka shkaktuar dhunë fizike dhe psikike ndaj dy personave të tjerë, si dhe...

Lajmet e Fundit