19.8 C
Prizren
E diel, 26 Maj, 2024

JLO: Kalova një periudhë të vështirë pas divorcit me Anthony

JLoNë një intervistë për “People” artistja Jennifer Lopez tregon për divorcin me Marc Anthony, dashurinë e saj të re dhe sesi 2 binjakët e saj e ndihmuan që të “rritej” si qenie njerëzore.

Ajo thotë që “nuk do të ndryshoja asgjë në jetën time sepse kjo më bën mua atë që jam”. Ajo u divorcua nga Marc Anthony në vitin 2011, por vetëm në dhjetor të 2013-s i dha fund ligjërisht martesës së saj pas negociatave mbi kujdestarinë e fëmijëve.

44-vjeçarja pas 7 vitesh martesë i lejon vetes që të hedhë një vështrim mbi atë që po ndodhte me jetën e saj.

“Si femra ne shpesh herë mund ta mbivlerësojmë veten. Sigurisht që edhe unë kam qenë fajtore. Tashmë mendoj se jam mirë dhe mund ta ndaj jetën time me të tjerët”, tha JLO.

“Fëmijët e mi më bënë që të kuptoj se ç’do të thotë dashuri e vërtetë dhe pa kushte”, tha JLO.

Gjithashtu 44-vjeçarja foli edhe për marrëdhënien e bukur që kanë 2 binjakët Emme dhe Max me të dashurin e saj, 27-vjeçarin Casper Smart.

Më Shumë

Amaneti i Ernest Koliqit

Nga: Frank Shkreli Ishte 15 Janari i vitit 1975 kur bota shqiptare mësoi se Profesor Ernest Koliqi kishte ndërruar jetë, ndërkohë që njoftohej gjithashtu se...

Moti sot me diell dhe vranësira

Moti sot parashihet të mbajë me diell dhe vranësira. Kohë pas kohe pritet të ketë rrebeshe lokale shiu në shkallë vendi, sidomos gjatë orëve të...

Lajmet e Fundit