20.8 C
Prizren
E shtunë, 30 Shtator, 2023

Juve i bashkohet garës për Weigl

Juventus i është bashkuar garës për mesfushorin e Borussia Dortmund, Julian Weigl, sipas CalcioNews24.com, transmeton Klan Kosova.

Weigl po ashtu është përcjellë edhe nga klube si Barcelona dhe Manchester City, ndonëse 22 vjeçari pritet të kushtojë së paku 50 milionë euro.

Moti sot, me diell dhe vranësira të shpërndara

Sot mbi vendin tonë parashihet të mbajë mot me diell dhe vranësira të shpërndara. Temperaturat nuk do të pësojnë ndryshime dhe mbeten pothuaj konstante...

Arrestohet personi i kërkuar në Malësi të Re të Prizrenit

I kërkuar A. A. është arrestuar sot në fshatin Malësi e Re të Prizrenit. Arrestimi i tij është bërë me urdhër të gjykatës. “Pas arrestimit dhe...

Fitorja e Kosovës

Lajmet e Fundit