7.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

KDI nesër publikon fletënotimin e këshilltarëve të AK-së së Prizrenit

NaimCahani-kdiInstituti Demokratik i Kosovës (KDI), do të publikojë fletënotimin e këshilltarëve të Asamblesë Komunale të Prizrenit. Përfaqësuesi i KDI-së, Naim Cahani tha se fletënotimi përmbanë analizë dhe notim të 41 anëtarëve.

Fletënotimin përmban analizë dhe notim për punën individuale të 41 anëtarëve të Kuvendit të Komunës së Prizrenit dhe subjekteve politike të përfaqësuara në këtë kuvend për periudhën Janar-Qershor 2013”, tha Cahani.

Fletënotimi i anëtarëve të Asamblesë Komunale të Prizrenit, publikohet nesër në ora 10:00 në zyre të KDI-së në Prizren ./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Sara Gjordeni shtatzënë- Reagon për herë të parë Bardhi

Sara Gjordeni dhe Bardhi së shpejti do të bëhen prindër. Lajmin e konfirmoi vetë dyshja përmes një postimi në rrjetet sociale. Ishte ish-banorja e...

Zyrtare: Cannavaro, trajneri i ri i Udinese

Fabio Cannavaro është trajneri më i ri i skuadrës së Udinese. Klubi bardhezi ka kënaqësinë të mirëpresë kampionin e botës dhe fituesin e Toipt të...

Lajmet e Fundit