2.8 C
Prizren
E hënë, 30 Janar, 2023

KDI nesër publikon fletënotimin e këshilltarëve të AK-së së Prizrenit

NaimCahani-kdiInstituti Demokratik i Kosovës (KDI), do të publikojë fletënotimin e këshilltarëve të Asamblesë Komunale të Prizrenit. Përfaqësuesi i KDI-së, Naim Cahani tha se fletënotimi përmbanë analizë dhe notim të 41 anëtarëve.

Fletënotimin përmban analizë dhe notim për punën individuale të 41 anëtarëve të Kuvendit të Komunës së Prizrenit dhe subjekteve politike të përfaqësuara në këtë kuvend për periudhën Janar-Qershor 2013”, tha Cahani.

Fletënotimi i anëtarëve të Asamblesë Komunale të Prizrenit, publikohet nesër në ora 10:00 në zyre të KDI-së në Prizren ./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Aksident mes tri veturave në Kijevë të Malishevës, lëndohet një person

Një aksident i rëndë ka ndodhur mëngjesin e së premtes rreth orës 10:16 mes tri veturave në Kijevë të Malishevës. Lajmin për Front Online e...

Pse janë të rëndësishme për luftën në Ukrainë, tanket amerikane Abrams?

Administrata amerikane po përgatitet të japë dritën jeshile për dërgimin e një “numri të konsiderueshëm” tankesh Abrams M1 në Kiev. Kjo është raportuar nga burime...

Lajmet e Fundit