17.8 C
Prizren
E hënë, 27 Maj, 2024

Kë po i quan “dyftyrsha” Ramush Haradinaj?

Ramush Haradinaj 1Kryetari i Aleancës për Ardhmërinë e Kosovës i ka quajtur “dyfytyrësh” ata që deri tani kanë kritikuar një parti e po aderojnë pikërisht në të.

“Ndërsa është pak për habi, situata kur aderojnë në parti politike, po ata të njëjtit të cilët kanë thënë një milion të zeza për atë parti deri në ditën kur aderojnë. Kjo për çudi, kuptohet, mundemi me fol për një moral të dyfishtë, apo dyftyrësi”, shprehet Haradinaj.

Këto deklarata, lideri i AAK-së i ka bërë gjatë prezantimit të një anëtare të re të kësaj partie, Laua Kryeziu

Më Shumë

Ballkani dhe Prishtina luftojnë sot për trofeun e Kupës së Kosovës

Pasi fitoi titullin e kampionit, Ballkani do të synojë që ta pasurojë sezonin edhe me një trofe tjetër. Skuadra e Ilir Dajës do të...

Policia shqipton 1.566 gjoba në trafik brenda 24 orëve

Policia e Kosovës ka njoftuar se gjatë 24 orëve të fundit ka shqiptuar 1566 gjoba në trafik. Sipas policisë, gjatë kësaj periudhe kohore janë evidentuar...

Lajmet e Fundit