10.8 C
Prizren
E shtunë, 1 Prill, 2023

Kërcënohet një person në Prizren

Një person është kërcënuar në Prizren.

Policia po e heton rastin.

“Ankuesi mashkull K-Shqiptar ka njoftuar se është kanosur nga i dyshuari mashkull K-Shqiptar. Nuk raportohet për të arrestuar, me vendim të prokurorit pas intervistimit rasti në procedurë të rregullt”, njofton PK./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Në këmbë nga Prizreni për në Tivar, kujtohet Masakra e Tivarit

Dy anëtarë të shoqatës bjeshkatare `Suhareka Hiking Club` janë nisur në këmbë nga Prizreni për në Tivar në shenjë kujtimi të 78 vjetorit të...

Mot i vranët dhe me reshje shiu

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës ka njoftuar se sot pritet të mbajë mot i vranët dhe me reshje shiu. Sipas IHK-së, temperaturat do të pësojnë ulje...

Një gazetar ideal

Lajmet e Fundit