20.8 C
Prizren
E shtunë, 3 Qershor, 2023

Khloe Kardashian, lë pak vend për imagjinatën në fotot e fundit

“Mbulimi shpesh ju bën që të ndiheni edhe më seksi”.

Kështu ka shkruar Khloe Kardashian, teksa pozonte për linjën e saj “Good Swim”, e cila ka lançuar linjën e saj këtë të enjte.

Ylli i Keeping Up With The Kardashian, ka pozuar në pishinë dhe ka thënë se bikinit e saj i bëjnë femrat të “ndihen seksi”.

Image

Image

Image

Image

©

Më Shumë

Liria do ia mësyjë Podujevës me 20 autobus, ua siguron tifozëve biletat e tribunës jugore

  Klub i Futbollit, Liria ka njoftuar se ka siguruar të gjitha biletat e tribunës jugore të stadiumit “Zahir Pajaziti” në Podujevë, ku do të...

Deputeti gjerman: Jam i dëshpëruar, BE-ja duhet ta kritikojë Serbinë

Deputeti gjerman, Peter Beyer, ka thënë se është i dëshpëruar me Bashkimin Evropian, me mënyrën qysh po sillet ndaj Serbisë. Beyer, tregoi se Serbia po...

Lajmet e Fundit