15.8 C
Prizren
E premte, 24 Maj, 2024

Lajm i mirë për Francën, Pogba pritet të jetë i gatshëm për Kupën e Botës

Ishte thuajse e kryer që Paul Pogba nuk do të marrë pjesë me kombëtaren e Francës në Kupën e Botës.

Megjithatë, mesfushori francez me shumë gjasë do të marrë pjesë në eventin më të rëndësishëm të futbollit me kombëtaren e tij.

Mediat italiane raportojnë që Pogba do të rikthehet në stërvitje në javën e ardhshme me Juventus-in.

 

Kujtojmë që 29-vjeçari kishte pësuar një dëmtim në gju në ndeshjet para-sezonale me Juventus-in.

Ai nuk ka luajtur ende asnjë ndeshje të karakterit garues me bardhezinjtë, që prej se u transferua gjatë kësaj vere nga Manchester United.

/Albanianpost.com

Më Shumë

Policia nis hetimet për vdekjen e një burri në Dragash

Policia e Kosovës ka nisur hetimet për vdekjen e një burri në Dragash. Me vendim të prokurorit trupi i pajetë është dërguar në IML për...

Testi i Arritshmerisë këtë vit do të mbahet dy ditë, më 25 dhe 28 qershor

Mbi 23 mijë nxënës më datë 25 dhe 28 qershor do t’i nënshtrohen testit të Arritshmërisë. Këtë vit shpërndarja e nxënësve nëpër klasa do...

Koha dritëplotë

Lajmet e Fundit