30.8 C
Prizren
E hënë, 17 Qershor, 2024

Latifi takohet me studentët në Prishtinë

SmajlLatifi-rahovecKandidati i AAK-së për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi organizon një takim me studentët që studjojnë në Prishtinë.Takimi mbahet sot në ora 20:00 në lokalin “Bella”.

Ky takim realizohet në kuadër të fushatëz  zgjedhore për balotazhin e 1 dhjetorit. Në zgjedhjet e 3 nëntorit Smajl Latifi dhe kandidati i PDK-së, Idriz Vehapi kanë mbetur në balotazh./PrizrenPress.com/

Më Shumë

146-vjetori i Lidhjes së Prizrenit, pianistja Lule Elezi dhe Orkestra e Harqeve të Tiranës shkëlqejnë me performancën para prizrenasve

Pianistja Lule Elezi në shoqëri të Orkestrës së Harqeve të Tiranës të udhëhequr nga dirigjenti Oleg Arapi është kthyer në Prizren me një koncert...

Sylvinho ka “hequr” dorë prej tij, Mirlind Daku reagon pas ndeshjes me Italinë

Mirlind Daku nuk është aspak i preferuar për sulmin e Kombëtares. Trajneri Sylvinho nuk i jep minuta prej 20 nëntorit të vitit 2023, kur...

Lajmet e Fundit