23.8 C
Prizren
E martë, 16 Gusht, 2022

Latifi takohet me studentët në Prishtinë

SmajlLatifi-rahovecKandidati i AAK-së për kryetar të Rahovecit, Smajl Latifi organizon një takim me studentët që studjojnë në Prishtinë.Takimi mbahet sot në ora 20:00 në lokalin “Bella”.

Ky takim realizohet në kuadër të fushatëz  zgjedhore për balotazhin e 1 dhjetorit. Në zgjedhjet e 3 nëntorit Smajl Latifi dhe kandidati i PDK-së, Idriz Vehapi kanë mbetur në balotazh./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Doarsa Kica jep dorëheqje nga Lista Guxo

Doarsa Kica-Xhelili njëra nga deputetet më aktive brenda grupit parlamentar të VV-së ka dhënë dorëheqje nga Lista Guxo, kanë bërë të ditura burime të...

Bëhet thirrje për kursim të energjisë, Rizvanolli: Do të jetë një dimër i vështirë

Ministrja e Ekonomisë, Artane Rizvanolli ka bërë thirrje që të kursehet energjia elektrike me qëllim të kalohet dimri, siç e ka konsideruar ajo si...

Lajmet e Fundit