16.8 C
Prizren
E shtunë, 25 Mars, 2023

Lavdërohet Muja

Ramadan Muja 2Kryetari i Prizrenit,Ramadan Muja është lavdëruar sot për punën që është bërë në Komunën e Prizrenit, brenda gjashtë muajve të këtij viti.

“Rreth vetës kam grupe të ekspertëve, të cilët me mjaft profesionalizëm dhe përgjegjësi maksimale i kanë kryer punët në funksionet që i ushtrojnë”, tha Muja transmeton TVPZ./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Krasniqi, Kurtit: Në vilën e kasapit të Kosovës, Titos, pranove të gjitha ato që i kundërshtoje

Kreu i Partisë Demokratike të Kosovës, Memli Krasniqi, ka kritikuar ashpër kryeministrin e vendit, Albin Kurti, për marrëveshjen e arritur në Ohër me presidentin...

Nis takimi Kurti-Borell-Lajçak-Vuçiq

Ka filluar takimi trepalësh mes kryeministrit të Kosovës, Albin Kurti dhe presidentit të Serbisë, Aleksandar Vuçiq, i cili po mbahet me ndërmjetësimin e Përfaqësuesit...

Lajmet e Fundit