22.8 C
Prizren
E shtunë, 15 Qershor, 2024

Limaj fajëson Thaçin e Veselin për humbjen e PDK-së

Fatmir-limajIsh numri dy i Partisë Demokratike të Kosovës Fatmir Limaj, ka fajësuar Kadri Veselin e Hashim Thaçin për humbjen e disa komunave të mëdha, në të cilat qeveriste PDK-ja.

Ai tha se pas kësaj ngjarje, akterët kryesorë duhet të reflektojnë, transmeton KlanKosova.

Ndërkohë sipas tij, zanafilla e kësaj humbje nisi në kohën e mbajtjes së zgjedhjeve të brendshme të PDK-së ku Limaj tha se aty u zgjodhën njerëzit, faji i të cilëve sot PDK-ja humbi vota.

Më Shumë

Përurohet Shërbimi i Kardiologjisë Intervente në Prizren

Në Spitalin Rajonal të Prizrenit është bërë përurimi i repartit të Shërbimit të Kardiologjisë Intervente, projekt ky i Qeverisë së Kosovës dhe i mbështetur...

Ndërron jetë Metë Shatri, ish-zyrtar i Drejtorisë së Arsimit në Prizren

Ka ndërruar jetë Metë Shatri, ish-zyrtari i Drejtorisë së Arsimit në Prizren dhe anëtar i Lidhjes Demokratike të Kosovës (LDK). Lajmi i hidhur është...

Lajmet e Fundit