8.8 C
Prizren
E shtunë, 26 Nëntor, 2022

Linda Halimi me poza joshëse nga pushimet

Linda Halimi, pas ndryshimit drastik të fizikut nuk ndalon së pozuari fotografi me bikini.

Këngëtarja kosovare, është mjaft aktive në rrjetet sociale dhe së fundi është duke shijuar pushimet në Shqipëri.

Ajo ka pozuar dhe këtë herë me rroba banje, ku mori mjaft komente pozitive nga ndjekësit e saj.

Image

Image

Më Shumë

Avdyli sulmon PDK e LDK: Nuk e kanë problem që dhe 20 vite tjera të pranonin që Serbia të lëshojë targa, veç për pushtet

Deputeti i partisë Guxo, Haxhi Avdyli, ka sulmuar ashpër dy partitë opozitare, PDK-në e LDK-në. Sipas Avdylit, këto dy partië nuk e kanë problem që...

Kryqi i Kuq: Afganët do të luftojnë për jetën e tyre këtë dimër

Kushtet në Afganistanin e kontrolluar nga talibanët do të jenë më të këqija në vitin e ardhshëm dhe më shumë afganë do të luftojnë...

Lajmet e Fundit