12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Mbappe është gati të prezantohet si lojtar i Real Madridit

Sulmuesi i Paris Saint-Germain, Kylian Mbappe është gati të prezantohet si lojtar i Real Madridit gjatë verës.

Kapiteni i Francës informoi kolegët e tij javën e kaluar se ai është gati të largohet nga klubi si agjent i lirë në fund të sezonit në vazhdim.

Që nga zbulimi i tij, Mbappe është lidhur me një lëvizje në disa klube, duke përfshirë admiruesit e vjetër të Real Madridit dhe gjigantët e Premier League, Liverpool dhe Manchester City.

Por Marca raporton se 25-vjeçari tashmë ka një marrëveshje me Los Blancos dhe do të zbulohet zyrtarisht nga klubi në verë, shkruan Goal.com, përcjell Klankosova.tv.

Më Shumë

Diplomon gjenerata e 59 e Policisë së Kosovës

Sot në sallën ‘1 Tetori‘ në Prishtinë diplomoi gjenerata e 59 e Policisë së Kosovës, në përbërje të komuniteteve të ndryshme. Këtë ceremoni solemne, me...

Aksident në Prizren

Një aksident trafiku ka ndodhur dje në Prizren. Aksidenti ka ndodhur mes dy veturave. Përveç dëmeve të vogla materiale nuk raportohet për të lënduar. Marketing             Kliko https://www.facebook.com/PrizrenPress/videos/811508783644404 https://prizrenpress.com/ndermarrja-3d-fesali-ne-prizren-partneri-me-i-besueshem-per-cdo-projekt-ndertimi/ https://prizrenpress.com/mat-moto-sjell-motocikleta-elektrike/   https://prizrenpress.com/eli-edona-mobilieria-me-oferta-me-te-mira-ne-prizren/ https://prizrenpress.com/guraziu-ne-prizren-me-20-vjet-pervoje-pune-ne-vendosjen-e-dyerve-laminatit-parketit-kuzhinave-dhe-dhomave-te-fjetjes/ https://prizrenpress.com/adi-plast-ne-prizren-nje-emer-i-njohur-ne-tregun-e-kosoves-dhe-nderkombetar-per-vendosjen-e-dyerve-dhe-dritareve/ https://prizrenpress.com/banesa-ne-shitje-nga-renelual-tahiri/  

Lajmet e Fundit