12.8 C
Prizren
E martë, 23 Prill, 2024

Arrestohet në Prizren një person, sulmoi fizikisht nënën dhe motrën e tij

Një person është arrestuar, në Prizren ditën e djeshme.

I njëjti thuhet se ka sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij.

Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor, ndërsa i dyshuari është dërguar në mbajtje.

“Eli –Edona”, mobilieria me oferta më të mira në Prizren

Prizren 15.02.2024-22:40. Është arrestuar i dyshuari mashkull kosovar pasi që, i njëjti ka sulmuar fizikisht nënën dhe motrën e tij, viktimat femra kosovare. Viktimat kanë pranuar tretman mjekësor. Me vendim të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje’’, thuhet në njoftimin policor.

Banesa në shitje nga Renelual Tahiri  

Më Shumë

Sot diplomon gjenerata e 59-të e Policisë së Kosovës

Sot me fillim nga ora 09:00 në sallën “1 tetori” do të mbahet ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës. Në...

Interi, kampion i Italisë — ylli i dytë vjen me fitoren në derbi

Interi është zyrtarisht kampioni i Italisë në futboll për sezonin 2023-2024. Zikaltërit, ashtu siç edhe e kishin paralajmëruar dhe ëndërruar më herët arritën të sigurojnë...

Lajmet e Fundit