2.8 C
Prizren
E mërkurë, 30 Nëntor, 2022

Mbi 1 mijë gjoba trafiku të shqiptuara në 24 orët e fundit

1 mijë e 600 gjoba trafiku janë shqiptuar në 24 orët e fundit në Kosovë.

205 janë shqiptuar për mosrespektim të masave antiCOVID.

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 14 aksidente me të lënduar dhe 26 me dëme materiale.

Ndryshe, gjatë kësaj periudhe janë arrestuar 22 persona dhe 12 janë dërguar në mbajtje.

Më Shumë

Zbulohet sesi i kaloi ditët e fundit Mbretëresha Elizabeth II

Sipas të dhënave zyrtare, Mbretëresha Elizabeth II vdiq nga pleqëria. Megjithatë, një nga miqtë më të mirë të bashkëshortit të saj të ndjerë, Princit Philip,...

Mel C zbulon se kurrë nuk do të performonte në ‘Katar 2022’ as për një marrëveshje milionëshe si ajo e David Beckhamit

Mel C ka zbuluar se ajo do të refuzonte një ofertë për të performuar në vendin mikpritës të Kampionatit Botëror, Katar. Këngëtarja 48 vjeçe, tha...

Lajmet e Fundit