0.8 C
Prizren
E diel, 29 Janar, 2023

Morena Taraku nuk i lë vend imagjinatës, i vë “flakën” rrjetit me pozat me bikini (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Morena Taraku, këtë vit ka qenë një emër shumë i përfolur në media për jetën dhe pushimet luksoze.

Duke qenë se është një personazh mjaft aktiv dhe i ndjekur në rrjetet sociale, Morena herë pas here ndan me fansat imazhe dhe video të ndryshme.

Taraku së fundmi ka shpërndarë një foto përmes së cilës ka vënë në pah linjat e bujshme trupore.

 

Ajo shfaqet me një palë bikini të vogla ngjyrë rozë, të cilat i ekspozojnë format elegante. Fansat e kanë pëlqyer menjëherë pozën e saj dhe nuk ia kanë kursyer komentet.

Nuk i lë vend imagjinatës, këngëtarja e njohur i vëNuk i lë vend imagjinatës, këngëtarja e njohur i vë

Më Shumë

Ngjarja e rëndë: Përplaset për vdekje nga treni 15-vjeçari shqiptar në Itali

Tragjik ka rezultuar fati i një 15-vjeçari shqiptar, i cili është përplasur mbrëmë nga një tren. Ngjarja e rëndë ndodhi në stacioni hekurudhor Chiari...

I vjedhin tre kompjuterë – policia arreston katër të dyshuar në Malishevë

Një vjedhje e rëndë ka ndodhur dje në Malishevë. Ankuesja femër kosovare ka raportuar se i janë vjedhur tre kompjuter me pajisje përcjellëse. Lidhur me rastin...

Lajmet e Fundit