4.8 C
Prizren
E hënë, 22 Prill, 2024

Morena Taraku sjell imazhe të reja tërheqëse

Këngëtarja dhe modelja e njohur Morena Taraku është mjaftë aktive në rrjetet sociale.

Ajo ka publikuar disa imazhe të reja ku duket mjaftë tërheqëse dhe ka rrëmbyer vëmendjen e ndjekësve.

Kujtojmë se modelja ka kohë qe jeton mes Turqisë dhe Dubait.

Morena njihet prej shumë vitesh me stilin unik qe e karakterizon.

Më Shumë

Guardiola me çdo kusht e dëshiron transferimin e Musialas

Pep Guardiola raportohet se ka vendosur për objektivin kryesor të afatit kalimtar veror për Manchester Cityn. “The Guardian” raporton se City pritet që të bëjnë...

Ndërron jetë ish-futbollisti i Lirisë së Prizrenit, Xhemajli Gashi

Ka ndërruar jetë Xhemajli Gashi, ish-futbollist i njohur i Lirisë së Prizrenit. Ai ka lënë gjurmë të thella në komunitetin sportiv të qytetit. Xhemajli Gashi ka...

Lajmet e Fundit