27.8 C
Prizren
E premte, 19 Korrik, 2024

Mos m’u vrë

Skënder Berisha 

Valëvitet mëngjesi i bardhë
Mbi malet e blerta bredh
Tash erdh erdh
Nëpër mua kreh
Kreh

E zë e s’e zë
Është në mua
Hëpërhë

Ti mos m’u vrë
Mos m’u vrë

Më Shumë

“Hidroregjioni Jugor” në luftë kundër keqpërdorimit të ujit në Prizren

Kompania e Ujësjellësit "Hidroregjioni Jugor" në Prizren ka nisur një operacion për identifikimin dhe shkëputjen e lidhjeve ilegale të konsumatorëve. "Ekipet e inspektoratit vazhdojnë me...

Shqiptarja e Kosovës: Përse të pushojmë jashtë kur kemi vendin tonë në Shqipëri

Jugu i Shqipërisë në sytë e turistëve vendas, atyre nga Kosova dhe të huajve ka plazhet më të bukura dhe me çmime tejet të...

Lajmet e Fundit