17.8 C
Prizren
E hënë, 26 Shtator, 2022

Muja uron 7 vjetorin e Pavarësisë së Kosovës

RamadanMuja10-5Kryetari i Komunës së Prizrenit Ramadan Muja, ka uruar të gjithë qytetarët më rastin e 7 vjetorit të Pavarësisë.

“Komuna jonë angazhohet pa reshtur qe përmes politikave publike dhe projekteve të ndryshme, nga viti në vit të realizojë kërkesat e qytetarëve për jetë më të mirë dhe përmes vendimmarrjes sonë demokratike të forcojmë sovranitetin e shtetit tone”,thuhet në urimin e Mujës/PrizrenPress.com/

Më Shumë

Debati në Komisionin për Arsim, SBASHK-u: Nga kjo situatë duhet të dalim, duke arritur një marrëveshje

Greva në arsim ka hyrë në javën e katërt dhe për këtë sot janë mbledhur sërish në Komisionin për Arsim përfaqësues të SBASHK-ut dhe...

Deschamps: Franca e Botërorit do të jetë ndryshe

Franca pësoi humbje nga Danimarka në ndeshjen e fundit të grupit 1 në Ligën A në Ligën e Kombeve (2-0).  Trajneri Didier Deschamps pas kësaj...

Kolona e pestë

Lajmet e Fundit