5.8 C
Prizren
E mërkurë, 1 Shkurt, 2023

Voton Mytaher Haskuka: Është një ditë për katër vite

Kandidati për kryetar të Prizrenit nga radhët e LVV-së, Mytaher Haskuka, ka hedhur votën e tij në një qendër votimi.

“Është një ditë për katër vite”, u tha Haskuka mediave.

“Qytetarët duhet të dalin të votojnë. Shpresoj që çdo qytetar të përdorë të drejtën e votimit”, shtoi tutje kryetari i tanishëm.

Haskuka në balotazh garon me kryetarin e PDK-së, Shaqir Totaj.

Më Shumë

Zyrtare: Caktohet vendi mikpritës për Kupën e Amerikës 2024

Kupa e Amerikës 2024” do të luhet në Shtetet e Bashkuara të Amerikës. CONMEBOL, organi qeverisës i futbollit të Amerikës së Jugut dhe CONCACAF, organi...

Sot bëhet publike vlera e koeficientit të pagave në mbledhjen e Qeverisë

Qeveria e Kosovës do të mbajë sot mbledhje, ndërsa do të bëhet publike vlera e koeficientit të pagave. Mbledhja e Qeverisë do të mbahet në...

Lajmet e Fundit