4.8 C
Prizren
E diel, 27 Nëntor, 2022

Naim Qelaj emërohet zëvendësministër në Ministrinë e Drejtësisë

Naim Qelaj është emëruar zëvendësministër i Ministrisë së Drejtësisë.

Emërimi është bërë nga kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj.

Qelaj ka qenë avokat në Prizren.

Ai është anëtar i AAK-së./PrizrenPress.com/

Më Shumë

Si do ta bajmë Shqypninë kur na nuk duem me u marrë vesht ndërmjet vedit

Nga: Gjergj Fishta Ishim nga të gjitha skajet e Shqipnisë dhe të kolonive shqiptare ndër dhena të hueja. U treguam me të vërtet shqiptar sepse...

Basketboll, Ponte Prizreni sot përballet me Rahovecin

Sot do të zhvillohet një ndeshje në kuadër të xhiros së 12-të në Prince Caffe Superligën e Kosovës në basketboll. Takimi i parë, por shumë...

Lajmet e Fundit