14.8 C
Prizren
E martë, 30 Maj, 2023

Ndërhyrje horror, Mbappe dëmtohet keq. Lë fushën me lot në sy! (Video)

Paris Saint Germain fitoi Kupën e Francës por vajton dëmtimin e rëndë të talentit Kylian Mbappe.

Në minutën e 33’ kampioni i botës pësoi një goditje horror në kyçin e këmbës së djathtë. Menjëherë pas ndërhyrjes së ashpër, Loic Perrin ndëshkohet me karton të kuq dhe menjëherë futbollistët janë përfshirë në një sherr masiv njëri me tjetrin.

Mbappe u largua nga fusha me lot në sy.

Më Shumë

Të dyshuarës për vrasjen e kunatës i vazhdohet paraburgimi edhe për dy muaj

ata Themelore në Prizren, sipas kërkesës së Prokurorisë Themelore në Prizren, më 24 maj 2023, ka marrë vendim për vazhdimin e masës së paraburgimit...

8 mijë nxënës me pak në Rahovec, shkak migrimi dhe rënia e natalitetit

Anduena Bajraktari edhe pak javë përfundon klasën e 8 të fillores. Ajo ndjek mësimet në shkollën e mesme të ultë “Sulejman Vokshi” në Polluzhë të...

Lajmet e Fundit