3.8 C
Prizren
E martë, 29 Nëntor, 2022

Ndodh e papritura, këngëtari i njohur i kërkon divorcin bashkëshortes live në emision (Video)

Sfida e sotme mund ta çonte në një keqkuptim të madh këngëtarin e famshëm Devis Xherahu me bashkëshorten e tij.

Sfida ishte të merrte në telefon bashkëshorten në telefon dhe t’i kërkonte divorcin.
Devisi e merr bashkëshorten në telefon dhe i kërkon divorcin duke folur me seriozitetin më të madh.


Ai u shpreh se e njihte mirë gruan e jetës dhe se ajo do e kuptonte që po bënte shaka.

Loja në telefon vazhdoi deri në momentin kur ndërhynë lojtarët e tjerë në studio e cila e ktheu totalisht situatën në shaka.

Top Channel

Më Shumë

Moti për sot, maksimalja 7 gradë

Sot parashihet të mbajë mot kryesisht i vranët. Temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet -2 deri 2 gradë Celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të...

10 të vrarë në Ukrainë nga 70 raketat e lëshuara nga Rusia

Sirenat e sulmit ajror ranë në të gjithë Ukrainën dje, pasi Rusia lëshoi një breshëri sulmesh në infrastrukturën civile. Dhjetë persona u vranë dhe sulmet...

Flamuri dhe qeni

Lajmet e Fundit