23.8 C
Prizren
E martë, 9 Gusht, 2022

Një i vdekur dhe shtatë raste të reja me COVID-19 në 24 orët e fundit

Gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë ka vdekur një person si pasojë e COVID-19 si dhe janë shënuar shtatë raste të reja.

Më Shumë

9 vjet burg për basketbollisten amerikane në Rusi

Ylli i basketbollit amerikan për femra, Brittney Griner, do të duhet të shpenzojë nëntë vjet në burg, për akuza të trafikimit të drogërave, pasi...

Arrestohet ylli i NBA-s

Ylli i NBA, Iman Shumpert është arrestuar për posedim të substancave narkotike. “TMZ” raporton se Shumpert është arrestuar në aeroportin e Dallasit, pasi policia e...

Lajmet e Fundit