17.8 C
Prizren
E diel, 14 Gusht, 2022

Emily Ratajkowski akuzon këngëtarin e njohur për ngacmim seksual

Modelja e famshme, Emily Ratajkowski, ka hedhur akuza të forta ndaj këngëtarit Robin Thicke. Ajo ka deklaruar se ai e ka ngacmuar seksualisht gjatë xhirimeve të klipit të këngës “Blurred Lines”.

Emily, e cila ishte pjesë e klipit në vitin 2013, rrëfeu incidentin në librin e saj të ri. Në atë kohë, dyshja qëndronin vetëm në set dhe modelja ishte e zhveshur teksa po xhironte.

Ratajkowski tha se nuk i kishte bërë publike akuzat më herët sepse nuk donte të mendonte për këtë pasi kishte qenë i dehur.

 

Modelja ka treguar se këngëtari i kishte kërkuar ndjesë: “Unë mendoj se ai nuk do ta kishte bërë këtë gjë po të kishte qenë esëll”.

Doli e zhveshur në klipin e tij, Emily Ratajkowski akuzonDoli e zhveshur në klipin e tij, Emily Ratajkowski akuzonDoli e zhveshur në klipin e tij, Emily Ratajkowski akuzon

Më Shumë

Fikayo Tomori gati të hedh firmën në kontraten e re

Mbrojtësi i Milan-it, Fikayo Tomori do të nënshkruajë kontratën e re afatgjate me kuqezinjtë, raportojnë mediat britanike. 24-vjeçari, i cili ka tre paraqitje për Anglinë,...

Kërkohet miratimi i Ligjit për pagat, paralajmërohet grevë në arsim

Gjatë ditës së sotme janë takuar Kolegjiumi për arsim në kuadër të Asociacionit të Komunave të Kosovës (AKK) dhe Sindikata e Bashkuar e Arsimit,...

Lajmet e Fundit